Rondje Roege Baarg 2024

En dan was het weer  zo ver, ons jaarlijks terugkerende Rondje Roege Baarg, georganiseerd op de eerste zaterdag van februari. En wat was het weer één mooi evenement, met veel enthousiaste deelnemers aan de start.
De lange natte periode van de afgelopen maanden maakte het parcours zwaar.
Maar wat waren de deelnemers positief bij het terugkeren over de finish na het lopen van hun afstand. Wij willen daarom alle deelnemers, maar vooral ook al onze vrijwilligers, sponsors bedanken voor hun inzet om Rondje Roege Baarg weer tot één geslaagd evenement te maken. En we bedanken natuurlijk ook de fotografen Jolanda Freitag Foto pagina  EelsingFotografie, Bert Wofs Fotografie voor de prachtige foto's die zijn gemaakt..

De uitslagen en gelopen tijden staan hier 

Deel deze pagina